روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

فهرست عناوین این مقاله

برای بزرگ کردن آلت تناسلی، امروزه اینترنت مملو شده از قرص ها و محصولات بزرگ کننده ی آلت ،که همگی مدعی میشوند طول و قطر آلت تناسلی مردان را بزرگ میکنند، اما آیا واقعا این ابزار ها موفق هستند؟

نگرانی مردان در مورد سایز آلت تناسلی شان باعث شده است تا میلیارد ها تومان پول، سالیانه وارد بازار تبلیغاتی محصولات بزرگ کننده ی آلت گردند که از نظر بالینی تا به امروز مزیت هیچ کدامشان اثبات نگردیده است.

 

بزرگ کردن آلت تناسلی؛ واقعیت یا شایعه ؟!

اغلب پزشکان متخصص اورولوژی معتقد هستند که مردانی که نگران سایز آلت تناسلی هستند قبل از شروع هرگونه درمانی، لازم است با یک متخصص در این زمینه مشورت بگیرند تا از انجام روش های ناموثر، گران و بعضا آسیب زا پرهیز نمایند.

در واقع خیلی از مردانی که نگران سایز آلت تناسلی شان هستند، به صورت عموم با تصویر و شکل کلی بدن خود نیز مشکل دارند و پزشکان معتقد هستند چیزی که اتفاق می افتد، این است که آنها اغلب این تصورات غلط خود از نمای کلی بدنشان را بر روی آلت تناسلی متمرکز میکند.

اغلب اوقات مشاوره با افراد باعث می شود که اعتماد به نفس کافی را پیدا کنند و تصور غلط آنها درباره وضعیت بدنشان اصلاح شود و یاد بگیرند که چه چیزی مردان را برای زنان جذاب تر میکند. درواقع روش های کم خطری برای بزرگ کردن آلت به راحتی وجود ندارد ، در حالی که روش های متفاوتی هست که افراد میتوانند انجم دهند تا باعث شود اعتماد به نفس کافی در ارتباط با بدن خود داشته باشند از جمله :

  • کوتاه کردن موهای ناحیه پشت مثانه یا شرمگاهی
  • کاهش وزن که باعث می شود طول آلت بزرگ تر دیده شود
  • تناسب اندام

تناسب اندام نیز باعث می شود تا مردان جذاب تر به نظر برسند و این می تواند باعث بهبود کیفیت رابطه و زندگی جنسی آنها شود.

بزرگ کردن آلت تناسلی؛ روشهای غیرجراحی

1- قرص ها، لوسیون ها و کرم ها

این محصولات معمولا حاوی ویتامین ها، مواد معدنی، گیاهی و یا هورمون هایی هستند که ادعا میکنند سایز آلت را بزرگ تر میکنند. علی رغم اینکه تبلیغات بسیار وسیعی در مورد این محصولات میشود، هیچگونه شواهدی وجود ندارد که این محصولات مفید هستند و حتی بعضی از آنها آسیب زا است.

در طی تحقیقی در داشنگاه مریلند در آمریکا ، بعضی از این به اصطلاح مکمل ها حاوی سرب، حشره کش ،میکروب ای کولای و مدفوع حیوانات نیزبوده اند.

از نظر پزشکان استفاده از این محصولات صرفا هدر دادن وقت است و هیچ گونه مزیت اثبات شده ای ندارند، هرچند استفاده از لوسیون ها ها باعث می شود بعضی از مردان با آلت تناسلی  خود بیشتر آشنا شوند، آن را لمس کنند و احساس خجالت نسبت به آلت خود نداشته باشند. بنا بر این استفاده از لوسیون ها باعث میشود افراد بیشتر با آلت تناسلی خود کنار بیایند، هرچند قطعا باعث بزرگ شدن آلت نخواهند شد.

 

 وبسایت دکتر قاضی

 

2- دستگاه وکیوم

دستگاه وکیوم، وسیله ی لوله مانندی  است که بر روی قرار گرفته و با استفاده از خلا باعث می شود خون وارد دستگاه تناسلی شده و متورم گردد. دستگاه وکیوم به صورت کوتاه مدت برای درمان بعضی افراد با ناتوانی جنسی توسط پزشک توصیه می شود، اما استفاده طولانی مدت از وکیوم میتواند به بافت آلت اسیب برساند و نعوظ را بدتر کند.

شواهد کمی وجود دارد که استفاده این دستگاه در طولانی مدت بتواند بر روی سایز آلت تاثیر بگذارد و استفاده از این دستگاه برای دقایقی در طی روز تاثیری بر روی طول آلت نخواهد داشت.

 

3- دستگاه های افزایش دهنده سایز آلت تناسلی

این دستگاه ها به صورت ابزاری است که روی الت نصب میگردد و باعث کشش آلت می شود.پزشکان معتقد اند که استفاده از این کشش روی آلت، طول آلت را تغیر نخواهد داد و ممکن است منجر به آسیب به آلت گردد، هرچند استفاده از ابزار های کششی در نهایت مختصری نتیجه بهتری نسبت به سایر روش ها داشته است.

در واقع شواهد مختصری وجود دارد که بعضی از این ابزار های کششی میتوانند روی افرادی که سایز آلت بسیار کوتاهی دارند مقدار کمی موثر باشند. بعضی از بیمارانی که از دستگاه به مدت 6 ماه استفاده کرده اند متوجه افزایش طول آلت به اندازه یک تا دو سانتی متر شده اند هرچند استفاده از این دستگاه ها بدون تجویز پزشک نباید شروع شود.

 

4- ورزش های پنیمور برای بزرگ کردن آلت تناسلی

ورزش پنیمور شامل کشیدن آلت در حالت عدم نعوظ می باشد با استفاده از شست و انگشت اشاره، به این امید که طول آلت افزایش یابد. روش های مختلف این تکنیک بر روی اینترنت وجود دارد. نظر بر این بوده است که ورزش های کشش آلت باعث افزایش ظرفیت خونرسانی آلت در حالت نعوظ می شوند و در نهایت طول و قطر آلت را افزایش می دهند.

پزشکان معتقد هستند که مانند استفاده از محلول ها و لوسیون ها، این تکنیک هم میتواند باعث شود مردان با تفاوت قابل توجه طول الت خود- بین حالت خوابیده و نعوظ –  بیشترآشنا شوند و با بدن خود بهتر انس بگیرند. درحقیقت ارولوژیست ها معتقدند که هیچ گونه شواهد علمی که این ورزش ها میتواند طول آلت را افزایش دهد وجود ندارد.

 

بیشتر بدانید >>  درمان پلاک پیرونی

 

 

 

بزرگ کردن آلت تناسلی؛ روش جراحی

1- جراحی افزایش دهنده قطر آلت تناسلی

بعضی از تکنیک های جراحی برای افزایش قطر آلت شامل استفاده از بافت چربی از سایر نقاط بدن می شود. در بعضی از تحقیقات افزایش قطر به اندازه 1.5 تا 4 سانتی متر گزارش شده است. هر چند مطالعاتی که بر روی مردان صورت گرفته است نشان داده  که در نهایت این بافت چربی به صورت ناامید کننده ای محو شده و می تواند منجر به تشکیل اسکار، عفونت و یا برجستگی های زشتی بر روی آلت تناسلی گردد.

متد دیگری که در حال حاظر در مرحله تحقیقات می باشد، استفاده از بافت سلولی است که به صورت مصنوعی تولید میگردد و میتواند زیر پوست آلت برای افزایش قطر استفاده شود . اورولوژیست ها معتقد اند که استفاده از این بافت سلولی میتواند نتیجه بهتری نسبت به چربی داشته باشد، بدین علت که بافت چربی طی زمان از بین میرود و جذب بدن می شود و منجر میشود که سایز آلت به حالت قبل برگردد، اما استفاده از بافت سلولی شانس این مشکل را کمتر میکند.

 

روش های بزرگ کردن آلت تناسلی

 

2- جراحی افزایش طول آلت

شایعترین روش افزایش طول آلت، بریدن لیگامان وصل کنندی آلت به استخوان ناحیه شرمگاهی است که میتواند منجر به افزایش کاذب طول الت گردد.  در این جراحی نوک آلت 2 سانتی متر جلوتر امده، اما در نهایت روی قد بدنه ی الت تغییری نخواهد گذاشت.

در این روش آلت به صورت کاذب 2 تا 3 سانتی متر از بدن فاصله گرفته و جلوتر خواهد امد، اما نوک آلت دیگر همچون گذشته در هنگام نعوظ بالا نخواهد ماند و ممکن است فرد برای رابطه جنسی مجبور باشد آلت خود را بالا بگیرد تا بتواند دخول را انجام دهد.

اکثر افرادی که از این تکنیک جراحی استفاده کرده اند میگویند که از نتیجه این عمل راضی نیستند، به این علت که هنگام رابطه زناشویی نوک آلت پایین می افتد و لازم است مکررا وضعیت نوک آلت خود را با واژن پارتنرشان تنظیم نمایند. در حقیقت 2 سانتی متر افزایش کاذب طول آلت،  به قیمت از دست دادن زاویه 90 درجه آلت و افتادگی سر آن به پایین نمی ارزد.

 

3- لیپوساکشن برای بزرگ کردن آلت تناسلی

برای افرادی که دچارچاقی شدید هستند و چربی های ناحیه شرمگاهی آنها زیاد است، حذف کردن بافت چربی اطراف آلت که آلت تناسلی در آن دفع شده است می تواند کمک کننده باشد. اورولوژیست ها معتقد اند که در این روش در کوتاه مدت 2 تا 3 سانتی متر طول آلت میتواند افزایش یابد، هرچند در طولانی مدت با چاق شدن افراد این چربی ها مجددا باز میگردند.

در حقیقت این روش در ابتدا به بیمار اعتماد به نفس می دهد، اما برای پایدار ماندن نتایج آن لازم است که فرد رژیم غذایی را رعایت کرده و مرتب ورزش نماید و در نهایت امر، لازم است متذکر شویم که جراحی لیپوساکشن نیز عوارض و خطرات خاص خود را دارد.

آدرس مطب: مشهد، آزادشهر، چهارراه میلاد به سمت میدان استقلال، جنب بانک رفاه
شماره تماس: ۰۹۳۹۷۸۰۵۹۰۲ | شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 14 و 17 الی 21

جهت نوبت دهی آنلاین از طریق راه های زیر اقدام فرمایید
پست های مرتبط
0 0 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
(اختیاری - نمایش داده نمی شود)
(اختیاری - نمایش داده نمی شود)
1 سوال یا نظر
بازخورد داخلی
دیدن همه دیدگاه ها
ناشناس

سلام دکتر خسته نباشید. من ۱۶ سالمه و آلتم کوچیکه و اعتماد بنفسم بشدت پایینه . میتونید کمکم کنید؟

1
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx
اینستاگرام تلگرام تماس در ساعات کاری