بهترین متخصص زگیل تناسلی در مشهد

بهترین متخصص زگیل تناسلی در مشهد

فهرست مطالب

زگیل تناسلی به صورت زائده های پوستی در ناحیه تناسلی خود را نشان می دهد؛ اما مشاهده هر زائده پوستی دلیل قطعی بر بیماری زگیل تناسلی نیست. برای تشخیص این بیماری نیاز به معاینه توسط متخصص و انجام آزمایش های مربوطه دارید. در این مقاله به معرفی بهترین متخصص زگیل تناسلی در مشهد می پردازیم.

 

زگیل تناسلی چیست؟

ویروس hpv (پاپیلومای انسانی) ویروسی شایع است که از طریق رابطه جنسی با شریک آلوده منقل می شود. زگیل تناسلی یکی از رایج ترین بیماری های جنسی بوده که عامل آن ویروس اچ پی وی می باشد. این بیماری از طریق رابطه واژینال، مقعدی، تماس مستقیم با سطح آلوده به ویروس و در موارد کمی از طریق سکس دهانی منتقل می شود.

 

برای درمان زگیل تناسلی به چه پزشکی مراجعه کنیم؟

اگر زوائدی در ناحیه تناسلی خود مشاهده کرده اید و می خواهید بدانید باید برای درمان زگیل تناسلی به کدام دکتر مراجعه کنید در ادامه این مقاله همراه ما باشید.

1- متخصص اورولوژی

معمولاً مردان در درمان زگیل تناسلی به متخصص اورولوژی مراجعه می کنند. در واقع درمان بیماری های عفونی جنسی در حیطه کاری اورولوژیست است.

دکتر مهدی قاضی

آدرس مطب: مشهد، آزادشهر، چهارراه میلاد به سمت میدان استقلال، جنب بانک رفاه (مطب در طبقه اول واقع شده)

ساعات حضور: 14:00-11:00 / 21:00-17:00 (پنج شنبه: 11 تا 15)
تلفن تماس: 09397805902
ایام حضور: شنبه تا پنج شنبه (به جز تعطیلات رسمی)

2- متخصص جراحی

در عمل جراحی، پزشک با کمک چاقوی جراحی، زگیل‌های تناسلی را از بین می برد. این جراحی با بی حسی موضعی انجام شده و در موارد نادری ممکن است با درد، عفونت یا ایجاد اسکار همراه باشد.

3- دکتر زنان

متخصص زنان می تواند در تشخیص و درمان زگیل تناسلی زنان و سرطان های رحم کمک کند. از این رو اگر خانم هستید و دچار علائم این بیماری شده اید می توانید با پزشک زنان خود مشورت کنید.

4- دکتر پوست

دکتر پوست نیز ابزار و دانش تشخیص بیماری زگیل تناسلی را دارد. اگر برای درمان زگیل تناسلی به دکتر پوست مراجعه کنید بهتر است به تجربه او در این زمینه، قبل از گرفتن نوبت توجه کنید.

 

درمان زگیل تناسلی مشهد

معمولاً بیمار با مشاهده علائم و زائده های زگیل تناسلی روی پوست خود متوجه این بیماری می شود اما تشخیص دقیق زگیل تناسلی نیاز به معاینه پزشک دارد. پزشک متخصص با توجه به دانش و تجربه خود در بررسی این ضایعات می تواند متوجه این بیماری شود. هرچند در برخی از موارد تشخیص قطعی با مشاهده زائده ها برای پزشک هم محرز نیست در این شرایط نیاز است پزشک نمونه گیری انجام دهد.

در معاینه، پزشک شرحی از سوابق جنسی، بیماری ها، مصرف مخدر یا داروها و شرایط روحی بیمار را به منظور تشخیص و انتخاب روش درمان جویا می شود. همچنین ممکن است نواحی دیگری از بدن مثل مقعد و مجاری ادراری که احتمال وجود این ویروس در آن است را نیز معاینه کند. به طور معمول ممکن است از زمانی که بیمار دچار زگیل تناسلی می شود تا زمانی که متوجه علائم روی پوست این ناحیه می شود 3 هفته تا 8 ماه طول بکشد در نتیجه بهتر است هرچه زودتر با مشاهده علائم به پزشک مراجعه کنید.

به احتمال زیاد شنیده اید که سویه هایی از این ویروس می تواند منجر به سرطان های ناحیه تناسلی شود. همچنین تشخیص و انتخاب صحیح روش درمان این بیماری در تسریع روند بهبودی بسیار مهم است. انتخاب بهترین متخصص زگیل تناسلی در مشهد به شما در این امر مهم کمک به سزایی می کند. در واقع پزشک مجرب با توجه به شناختی که از انواع این ویروس و نحوه مقابله با آن دارد می تواند با تشخیص به موقع و شروع درمان، از خطرات بعدی جلوگیری کند.

دکتر مهدی قاضی، متخصص و جراح کلیه، مجاری ادراری و پروستات یکی بهترین از اعضای جامعه جراحان و انجمن ارولوژی مشهد هستند. همچنین ایشان عضو سازمان نظام پزشکی و کالج جراحان انگلستان بوده و دوره تکمیلی ارولوژی خود را در بریتانیا گذرانده اند. برای گرفتن نوبت و معاینه جهت تشخیص و درمان زگیل تناسلی با ما در ارتباط باشید.

 

دکتر خوب برای زگیل تناسلی در مشهد

انتخاب بهترین متخصص زگیل تناسلی در مشهد در تشخیص و درمان بیماری مهم است. بهتر است پزشکی را انتخاب کنید که تجربه زیادی در این زمینه داشته باشد. همان‌طور که اشاره کردیم پیشنهاد ما دکتر مهدی قاضی هستند که تجربه و دانش به دست آمده از عضویت نظام پزشکی جراحان ایران و انگلستان را دارند و دوره تکمیلی اورولوژی بریتانیا را گذرانده اند.

0 0 رای ها
امتیاز مقاله
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 دیدگاه ها
بازخورد داخلی
دیدن همه دیدگاه ها
0
فکر شما را دوست دارم ، لطفا نظر دهیدx